Výrobci a materiály

Při stavbě individuálně konstruovaných topidel používáme nejen klasické, ale i hi-tech materiály. Moderní technologie a pracovní postupy uplatňované ve vývoji stavebních materiálů, nám kamnářům umožňuje stavbu konstrukcí a tvarů, které ještě před pár lety zdaleka nebyly možné.

Jelikož je trh doslova přesycen různými výrobci a dodavateli „zaručeně kvalitního zboží,“ tak ve firmě klademe zvýšený důraz na výběr materiálů, které při stavbách používáme. Jedná se pouze o atestované výrobky a materiály určené výhradně pro stavbu kamnářských konstrukcí. V naší nabídce máme jak základní třídu plně funkčních konstrukčních materiálů, tak i špičkové materiály, které jsou v některých případech bohužel prezentovány vyšší cenou. Mezi naše dodavatele patří jak firmy mající zastoupení  renomovaných výrobců, tak i firmy rodinného charakteru plnící individuální požadavky klienta. Díky tomuto širokému spektru dodavatelů jsme schopni splnit i netradiční přání našich zákazníků.

hoxter austroflamm ortner brunner
rath mkprofi jokr
kakpoker rehulka Spartherm
timpex romotop seeif
aquador promat

Dodavatelé stavebních materiálů: Ortner, Rath, Promat, Seeif Ceramic, Tedoka, Brula; Dodavatelé krbových vložek, teplovodních vložek, teplovzdušných vložek a krbů na bioalkohol: Spartherm, Hoxter, Austroflamm, Brunner, Burnet, Romotop, Nestor Martin, Leda, Nordpeis, Aquador; Dodavatelé tahových systémů: Ortner, Rath, Timpex; Dodavatelé kachloví:  Hein, KaK Poker; Dodavatelé kování: Josef Kratochvíl - Jokr, M. Řehulka - MŘ; Dodavavatelé aku nádrží a výměníků: Burnet, Schindler + Hofmann; Dodavatelé odkouření: Karl; Dodavatelé příslušenství: Timpex, Esbe, Heibi